Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

#zostańwdomu, a my opowiemy Ci o naszych najciekawszych zbiorach!

Choć do odwołania zawieszona została działalność wszystkich instytucji kultury, a w tym Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach  w tej niecodziennej chwili, chcąc pozostać blisko naszych Gości przenosimy nasze działania do sieci. Zapraszamy więc do zakładki:

MUZEUM ONLINE

W tym wyjątkowym czasie z przyjemnością przybliżymy Państwu najciekawsze obiekty naszego muzeum, te nad historią których wciąż pracujemy, które dopiero poznajemy i te które są u nas od samego początku. Podzielimy się także naszą archiwalną wideoteką, prezentując materiały które zostały zarejestrowane podczas naszej działalności. Spotkania z ciekawymi ludźmi, notacje a także zarejestrowane warsztaty, wszystko aby czas narodowej kwarantanny wykorzystać jak najlepiej i spożytkować go w sposób wartościowy.

Zachęcamy też do śledzenia naszego profilu Facebook, bądźcie z nami!

Magdalena Klaja