Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Ikony dobrem pisane

Widowisko multimedialne „Oblicze” zrealizowane wspólnie z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Wielkich Drogach w ramach projektu „Ikony dobrem pisane”.

Wychowankowie Ośrodka wzięli udział w czterodniowym kursie pisania ikon, warsztatach pracy z kamerą, montażu i warsztatach muzycznych. Do czwórki wychowanków Ośrodka Wychowawczego dołączył Paweł Podgórski. Warsztaty były dla Niego próbą porządkowania swojego wnętrza. Paweł od lat zmaga się z chorobą dwubiegunową afektywną, ma za sobą 22 hospitalizacje. Aktualnie jest asystentem zdrowienia, pomaga innym osobom w kryzysach psychicznych.

Wszystkie zajęcia odbyły się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wielkich Drogach – do miejsc takich jak to trafiają osoby niepełnoletnie, zagrożone niedostosowaniem społecznym. Chłopcy podeszli do projektu z ogromnym zaangażowaniem i otwartym sercem.  Spotkaniu towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu Małgorzaty Oczko (wiolonczela), Krzysztofa Dziedzica (perkusja) i Adama Szewczyka (gitara). Reżyserem i autorem scenariusza do widowiska był Maciej Sikorski na co dzień związany z krakowskim Teatrem „Exit” oraz Katolickim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Klika”.
Partnerami medialnymi projektu byli TVP3 Kraków, Gość Niedzielny oraz Radio eM.

Dziękujemy wszystkim za pełne wzruszeń spotkanie!
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”