Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Rodzina Państwa Wojtyłów

W pierwszym odcinku cyklu podcastów „Wojtyłowie – śladami rozmów z dawnych lat”, zatytułowanym „Rodzina Państwa Wojtyłów” przybliżamy postaci najbliższe Ojcu Świętemu: jego rodziców – Emilię i Karola Wojtyłów oraz starszego brata – Edmunda. To dzięki nim Karol Wojtyła uczył się szacunku, odpowiedzialności i empatii, budując tym samym swoją  wyjątkową, bogatą osobowość.

Podcast jest również opowieścią o Jego rodzinnym domu przepełnionym miłością, ciepłem i zrozumieniem, ale również naznaczonym stratą i bólem po śmierci mamy i brata. O najbliższych przyszłego papieża opowiadają m.in.: Helena Szczepańska, Bogusław Banaś, Tadeusz Cichoń, Eugeniusz Mróz, Karol Poliwka, Zbigniew Siłkowski.

Autorem komentarza historycznego i narratorem tej opowieści  jest  dr hab. Tomasz Graff – historyk, mediewista, badacz dziejów i kultury czasów nowożytnych, wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, członek Komisji Historycznej powołanej przez ks. abpa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego, zajmującej się badaniem biografii Sług Bożych Emilii i Karola Wojtyłów.